Klan BezNazwy

BezNazwy


#1 2009-09-12 23:54:53

Saiq

zal mi cie

Skąd: Mielno
Zarejestrowany: 2009-09-12
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Regulamin

1.W klanie słuchamy się CL (czyt mnie) Ewentualnie osoby przeze mnie wyznaczone... Jak się coś nie podoba nikt na siłę nie trzyma.
2.Nie stawiam na ilość tylko na jakość. Nie przyjmuję kogo popadnie.
3.Po przegranym PVP nie wyzywam się!
4.W grze prezentujemy poziom... Nadmierne wyzywanie na shoutcie będzie karane
5.Jak ktoś prosi o pomoc staramy się nie odmawiać więc jak jest pvp to nie interesuje mnie odpowiedź 'farmie' (nie tyczy się to nowych graczy bez sprzętu)
6.Drop z Epiców rozdziela CL! Więc po każdym Epicu drop leci do cwh lub do moich rąk
7.Jesteś w grze =  Jesteś na TS
8.Każdą dłuższą nie obecność zgłaszamy Liderowi/VLiderowi Ewentualnie innym klanowiczą którzy później przekażą CLowi...
9.Klan jest nastawiony głównie na PVP jeśli masz zamiar non stop farmić od razu możesz wyjść
10.Co do punktu 9. Oczywiście będzie pomoc dla nowych graczy ale nadmierne odpowiadania 'farmie' będzie kończyło się wywaleniem z klanu.
11.Nie przestrzeganie regulaminu wiąże się z usunięciem z klanu
12.NAZWA NIE ZOSTANIE ZMIENIONA
13. KLAN BĘDZIE BARDZIEJ RANDOM NIŻ ELO MEGA ZWIĄZANY ZE SOBĄ OD 4 LAT. W KLANIE BĘDZIE PARU MOICH ZNAJOMYCH + RESZTA LUDZI Z REKRUTACJI (Co nie oznacza że będę przyjmował pierwszą lepszą osobę do klanu)

Offline

 
Wiatmy na forum Clanu BezNazwy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojnaninja.pun.pl www.swiatmagi.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.phone.pun.pl www.siostry-hallywell.pun.pl